Ponuka služieb

Mechanické práce

Mechanické práce sú základné služby servisu , medzi ktoré patrí kontrola, údržba a výmena jednotlivých mechanických častí vozidla ako sú časti motora, resp. motor ako celok. Jednotlivé komponenty naprav, tlmenia a pruženia, mechanické časti karosérie, zámky, vzpery, hnacie ústrojenstvo, spojky a podobne.

Servisné prehliadky

Servisné prehliadky vozidla vykonávame na základe servisných plánov výrobcu vozidla , poprípade podľa individuálnych želaní našich zákazníkov. Používame kvalitné náhradne diely ktoré sú plnohodnotnou náhradou originálnych dielov ako napríklad filtre zn Bosch alebo MaH.

Diagnostika:

Náš autoservis používa na diagnostiku rôzne profesionálne diagnostické prístroje.

spolu s diagnostickým softvérom ESI Tronic je profesionálna diagnostika s ktorou možno vykonávať kontrolu, diagnostiku, vyhľadávanie a odstraňovanie závad u elektronických systémov riadených moderných zážihových a vznetových motorov, ABS/ASR, ESP, airbagov, systémov prístrojových dosiek, riadenia automatických prevodoviek a celého radu ďalších systémov komfortu a bezpečnosti.

je profesionálna diagnostika vhodná pre kompletnú diagnostiku a odstraňovanie porúch osobných motorových vozidiel. Možnosť vypínať kontrolky SRS Airbag, ABS živé dáta rôzne druhy programovania a kódovania rôzne druhy resetov v ecu zmena vin čísla vyčítanie pin kódu a podobne Podporuje všetky európske , ázijské , americké , čínske vozidla.

je počítačový program pre autodiagnostiku, ktorý sa prostredníctvom osobného počítača spojí s riadiacimi jednotkami všetkých vozidiel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Ford Galaxy). Svojimi funkciami je kompatibilný s diagnostikou VAG 1552, VAS 5051 a ODIS, ktoré používajú autorizované servisy Volkswagen.

je pristroj novej generácie pre automobilovú diagnostiku. Pomocou prepracovaného programového vybavenia spojuje v sebe 3 prístroje - osciloskop, zapisovač a analyzátor signálov. Na základe analýz grafu možno presne definovať či je porucha v oblasti zapaľovacieho systému, dávkovaní paliva alebo v mechanickej poruche motora.

Geometria:

Nastavenie geometrie kolies má zásadný vplyv na mieru opotrebovania a odolnosť pneumatík. Hodnoty geometrie kolies nastavené výrobcom vozidla minimalizujú mieru opotrebovania behúňa a maximalizujú komfort vodiča a spolucestujúcich. Správne nastavená geometria všetkých 4 kolies znižuje opotrebovanie behúňa pneumatík a spotrebu paliva. Zároveň spresňuje ovládateľnosť vozidla a zvyšuje tak bezpečnosť počas jazdy. Na nastavenie geometrie používame pristroj FACEP Concept K.

Klimatizácia:

Klimatizácia je najúčinnejší systém na zníženie teploty v interiéri vozidla, čím napomáha zníženiu vyčerpanosti z teploty pri dlhých jazdách v aute K optimálnemu výkonu a životnosti klimatizácie by sa mala údržba a kontrola systému vykonávať raz za 2 roky.

Plnenie klimatizácie zahŕňa:

 • Odsávanie pôvodného chladiva a separácia oleja
 • Vákuovanie a test tesnosti systému
 • Automatické plnenie chladivom R 134a a pridanie PAG oleja
 • Vstreknutie UV farbiva
 • Kontrola správnej funkčnosti klimatizácie
 • Vytlačenie nameraných hodnôt o množstve chladiva.

Čistenie klimatizácie:

Na výparníku klimatizácie sa vplyvom teplotných rozdielov zráža atmosférická vlhkosť, ktorá tvorí ideálne prostredie pre rozmnožovanie mikroorganizmov a plesní. Zanedbaná údržba má za následok škodlivé účinky na zdravie cestujúcich a znepríjemňuje interiér zápachom. Čistenie klimatizácie s výmenou kabínového filtra odporúčame 1x za rok.

Pneuservis

Výmena sezónnych pneumatík, predaj hliníkových a plechových diskov rôznych veľkostí.

Montáž a diagnostika TPMS snímačov

Univerzálne senzory TPMS CUB

TPMS meria, zobrazuje tlak a teplotu vzduchu v pneumatikách. reaguje na rýchly aj pomalý únik tlaku z pneumatík formou včasného varovania na prístrojovej doske vášho automobilu.

Uni senzory CUB su kompatibilné so všetkými originálnymi monitorovacími systémami tlaku v pneumatikách. Senzory pokrývaju cez 90%vozidiel so snímačmi a fungujú ako originálne snímače.

Základné parametre:

 • nahradzuje originálny senzor vozidiel vyrobených v EU i USA
 • Hodí sa na všetky ALU i ocelové disky
 • Možnosť prevedenia identickej kopie s povodným snimačom - klon
 • Neobmedzene programovatelný ( možnosť po čase použiť aj na iné vozidlo )
 • Dlhá životnosť baterie (5-7 rokov)
 • Kovový ventil pre vyžšiu pevnosť.

UNI senzor CUB môže byť programovaný priamo na kolese. Pri výmene kolies leto- zima vieme jednoducho naklonovať nový senzor podla povodného bez nutnosťi prepisovania riadiacej jednotky vozidla